Vyhledávání dovolené v Polsku

Ceny v Polsku

Jak draho je v Polsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Polsku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Polsku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Polsko.

Ceny v Polsku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety18 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety25 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety86 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety122 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety152 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava25 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava36 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava533 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje10 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje18 Kč
Džus nealkoholické nápoje18 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje23 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje43 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv772 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1270 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1575 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1676 Kč
Brambory 1 kg potraviny8 Kč
Zelí, kapusta potraviny15 Kč
Mléko 1 l potraviny15 Kč
Jablka 1 kg potraviny15 Kč
Chléb 500 g potraviny15 Kč
Hlávkový salát potraviny15 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny18 Kč
Rýže 1 kg potraviny20 Kč
Citróny potraviny20 Kč
Vejce 10 ks potraviny23 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny25 Kč
Jahody potraviny25 Kč
Rajčata 1 kg potraviny30 Kč
Slunečnicový olej potraviny36 Kč
Vejce 12 ks potraviny38 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny41 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny46 Kč
Kuře potraviny48 Kč
Sýr 500 g potraviny66 Kč
Hovězí maso potraviny86 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny94 Kč
Uzeniny potraviny127 Kč
Sýr 1 kg potraviny130 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace36 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace43 Kč
Cappuccino restaurace48 Kč
Polévka restaurace48 Kč
Malé jídlo restaurace51 Kč
Vepřové maso restaurace76 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace91 Kč
Míchaný nápoj restaurace97 Kč
Salát restaurace114 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace122 Kč
Polední menu v centru restaurace124 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace178 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace295 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace343 Kč
Vyhledávání dovolené v Polsku

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Polsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Polsku? Ceny v Polsku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Polsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Polsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Polsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Polsku? Vybírejte pobyt v Polsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Polsko 2022 nebo Polsko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Polsko 2022 nebo First Minute Polsko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Polsko levně nebo luxusní dovolená Polsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Polsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Polsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Polsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Polsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Polsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Polsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Polsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Polsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Polsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Polska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Polsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Polsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Polsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Polsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Polsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Polsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Polsko.

Zajímá vás jak draho je v Polsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Polsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Polsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Polska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Polsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Polska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Polsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Apolsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.