Vyhledávání dovolené v Polsku

Baltivia Baltic Sea Resort

Baltivia Baltic Sea Resort

Baltivia Baltic Sea Resort

18.8. - 24.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 940 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v ubytovacím zařízení Baltivia Baltic Sea Resort s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 18. srpna do středy 24. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Baltivia Baltic Sea Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 17940,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Vybavení

recepce, parkování v garážích za cca 7 Euro/noc nebo na parkovišti za cca 5 Euro/noc, wi-fi zdarma, výtah, restaurace, kavárna.

Ubytování

pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, fén,klimatizaci, trezorek, balkon. Pokoje směrem do měst jsou 2 lůžkové cca 19 m2 veliké, pokoje směrem na moře jsou cca 25 m2 veliké a mají možnost přistýlky.

Stravování

polopenze – snídaně i večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, ložní prádlo.

Příplatky

pobytová taxa cca 1 Euro/noc/osoba, komplexní pojištění 37 Kč/osoba/den a připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba/pobyt.

Slevy

dítě ubytované na 3. lůžku do 2,9 let zdarma, 3-11,9 let platí cenu 480 Kč/noc.

Popis

hezký hotel leží přímo u moře a pobřežní promenády, cca 400 m od centra.

Poznámky

po celou sezonu minimální počet nocí 5 a nástupní dny na ubytování každý den.


Baltivia Baltic Sea Resort - Polsko Hotel

Baltivia Baltic Sea Resort

21.8. - 28.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
20 930 Kč

Dovolená Polsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v Baltivia Baltic Sea Resort, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 21. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 28. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 20930,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Baltivia Baltic Sea Resort - Polsko Hotel

Baltivia Baltic Sea Resort

26.8. - 1.9.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 940 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v ubytovacím zařízení Baltivia Baltic Sea Resort s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 26. srpna do čtvrtka 1. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Baltivia Baltic Sea Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 17940,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Baltivia Baltic Sea Resort - Polsko Hotel

Baltivia Baltic Sea Resort

28.8. - 3.9.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 940 Kč

Dovolená Polsko Last Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v Baltivia Baltic Sea Resort, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 28. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 3. září 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 13 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 17940,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Baltivia Baltic Sea Resort - Polsko Hotel

Baltivia Baltic Sea Resort

11.9. - 18.9.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
15 400 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v ubytovacím zařízení Baltivia Baltic Sea Resort s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 11. září do neděle 18. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Baltivia Baltic Sea Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 15400,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Baltivia Baltic Sea Resort - Polsko Hotel

Baltivia Baltic Sea Resort

29.9. - 5.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 280 Kč

Dovolená Polsko 2022 v lokalitě Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v Baltivia Baltic Sea Resort, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. září 2022 a návratem/příjezdem: středa 5. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 45 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11280,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Baltivia Baltic Sea Resort - Polsko Hotel

Baltivia Baltic Sea Resort

9.10. - 16.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 040 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, Baltivia Baltic Sea Resort, v ubytovacím zařízení Baltivia Baltic Sea Resort s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 9. října do neděle 16. října 2022. Doprava s příjezdem na místo za 55 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Baltivia Baltic Sea Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 12040,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Na této stránce naleznete: Baltivia Baltic Sea Resort v Polsku v letovisku Baltské moře - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Baltivia Baltic Sea Resort se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Polsku v letovisku Baltské moře. Dovolená Baltivia Baltic Sea Resort - Polsko 2022. Baltivia Baltic Sea Resort.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Baltské moře? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Baltské moře jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Baltské moře 2022 nebo Baltské moře 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Baltské moře? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Polsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Polsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Polsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Polsko 2022 nebo Polsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Polsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Polska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Polsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Polska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Polsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Apolsko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.