Vyhledávání dovolené v Polsku

Jantar Spa

Jantar Spa

Jantar Spa 26.8. - 2.9.

26.8. - 2.9.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
15 700 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, v ubytovacím zařízení Jantar Spa s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 26. srpna do soboty 2. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 89 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Jantar Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 15700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polsko hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře.Na této stránce naleznete: Jantar Spa v Polsku v letovisku Baltské moře - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Jantar Spa se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Polsku v letovisku Baltské moře. Dovolená Jantar Spa - Polsko 2023. Jantar Spa.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Polsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Polsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Polsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Polsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Polsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Polsko 2023, Polsko Invia, Polsko dovolená, Polsko lázně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Apolsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.