Vyhledávání dovolené v Polsku

Sanatorium Jan Kazimierz

Sanatorium Jan Kazimierz

Sanatorium Jan Kazimierz 17.4. - 24.4.

17.4. - 24.4.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
12 220 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Sudety, Duszniki Zdrój, v ubytovacím zařízení Sanatorium Jan Kazimierz , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 17. dubna do pondělí 24. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 21 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Sanatorium Jan Kazimierz, který je aktuálně na prodej online v ceně 12220,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Poloha

Lázeňskýdům Jan Kazimierz je skvostem lázeňského parkuv malebném městečku Duszniki Zdrój, které leží na bývalé obchodní stezcevedoucí z Prahy do Vartislavi. Lázně Duszniki se nacházejí v úzkém údolířeky Bystrzyce Dusznické, které je z jedné strany obklopeno pohořím GóryBystrzyckie a z druhé Orlickými horami.

Vybavení

K vybavení objektupatří elegantní jídelna s výběrem chutných a zdravýchjídel. K dispozici je bezdrátové internetové připojení WIFI.

Ubytování

Ubytování je poskytovánove vkusně zařízených 1, 2 a 3-lůžkových pokojích. Součástípokojů je komfortní koupelna se sprchovým koutem a televize se satelitnímpřijímačem.

Strava

Stravování probíháformou plné penze. Oběd je servírovaný. Večeře jsou zpravidla studené s jednímteplým jídlem. Zasedací pořádek je odůvodněn různými typy diet a strav. U plnépenze začíná pobyt večeří a končí snídaní.

Služby

Hosté mohou využítmoderní rekreační komplex Slunečná zřídla Jan Kazimierz, ve kterém jek dispozici rašelinové centrum, moderní bazén s hydromasážní, finskásauna, parní lázeň a sluneční pláž. Nechybí zde ani fitness centrum.Objekt je propojen s léčebným centrem, které nabízí celouřadu léčebných procedur, mezi nimiž se vyjímá jedinečnájehličnatá koupel, což je koupel v intenzivně vonící lázní zčerstvých větviček borovic a smrků.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 19.4. - 25.4.

19.4. - 25.4.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
10 470 Kč

Dovolená Polsko Last Minute 2023 v lokalitě Sudety, Duszniki Zdrój, v Sanatorium Jan Kazimierz, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 19. duben 2023 a návratem/příjezdem: úterý 25. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 23 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 10470,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 18.5. - 20.5.

18.5. - 20.5.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
3 050 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Sudety, Duszniki Zdrój, v ubytovacím zařízení Sanatorium Jan Kazimierz , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 18. května do soboty 20. května 2023. Doprava s příjezdem na místo za 52 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Sanatorium Jan Kazimierz levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3050,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 5.7. - 11.7.

5.7. - 11.7.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
10 470 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2023 v lokalitě Sudety, Duszniki Zdrój, v Sanatorium Jan Kazimierz, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 5. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 11. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 100 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 10470,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 16.7. - 22.7.

16.7. - 22.7.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 160 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Sudety, Duszniki Zdrój, v ubytovacím zařízení Sanatorium Jan Kazimierz , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 16. července do soboty 22. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 111 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Sanatorium Jan Kazimierz, který je aktuálně na prodej online v ceně 9160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 6.8. - 9.8.

6.8. - 9.8.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 580 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2023 v lokalitě Sudety, Duszniki Zdrój, v Sanatorium Jan Kazimierz, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 6. srpen 2023 a návratem/příjezdem: středa 9. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 132 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4580,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 7.8. - 9.8.

7.8. - 9.8.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
3 050 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Sudety, Duszniki Zdrój, v ubytovacím zařízení Sanatorium Jan Kazimierz , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 7. srpna do středy 9. srpna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 133 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Sanatorium Jan Kazimierz levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3050,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 10.8. - 14.8.

10.8. - 14.8.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
6 110 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2023 v lokalitě Sudety, Duszniki Zdrój, v Sanatorium Jan Kazimierz, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 10. srpen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 14. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 136 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6110,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 28.8. - 30.8.

28.8. - 30.8.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
3 050 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Sudety, Duszniki Zdrój, v ubytovacím zařízení Sanatorium Jan Kazimierz , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 28. srpna do středy 30. srpna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 154 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Sanatorium Jan Kazimierz levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3050,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko Hotel

Sanatorium Jan Kazimierz 14.9. - 21.9.

14.9. - 21.9.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
10 690 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2023 v lokalitě Sudety, Duszniki Zdrój, v Sanatorium Jan Kazimierz, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 171 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 10690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně s masážemi.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Sanatorium Jan Kazimierz v Polsku v letovisku Sudety - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Sanatorium Jan Kazimierz se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Polsku v letovisku Sudety. Dovolená Sanatorium Jan Kazimierz - Polsko 2023. Sanatorium Jan Kazimierz.

Pokud jste si nevybrali v Polsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Polsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Polsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Polsko 2023, Polsko Invia, Polsko lázně, Polsko pobyty, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Apolsko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.