Vyhledávání

Letní dovolená u moře Polsko

Jantar Spa By Zdrojowa - Letní dovolená u moře

Jantar Spa By Zdrojowa

1.6. - 6.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 280 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, v ubytovacím zařízení Jantar Spa By Zdrojowa s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 1. června do pondělí 6. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 227 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Jantar Spa By Zdrojowa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10280,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená u moře, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Jantar Spa By Zdrojowa - Letní dovolená u moře

Jantar Spa By Zdrojowa

11.6. - 16.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 100 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, v Jantar Spa By Zdrojowa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 16. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 237 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená u moře, pobytové zájezdy, u moře.

Jantar Spa By Zdrojowa - Letní dovolená u moře

Jantar Spa By Zdrojowa

14.6. - 20.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 120 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, v ubytovacím zařízení Jantar Spa By Zdrojowa s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od úterý 14. června do pondělí 20. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 240 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Jantar Spa By Zdrojowa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12120,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená u moře, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Atrium - Letní dovolená u moře

Atrium

22.6. - 28.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 080 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, v Atrium, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 22. červen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 28. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 248 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10080,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená u moře, pobytové zájezdy, u moře.

Jantar Spa By Zdrojowa - Letní dovolená u moře

Jantar Spa By Zdrojowa

26.6. - 30.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 320 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, v ubytovacím zařízení Jantar Spa By Zdrojowa s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. června do čtvrtka 30. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 252 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Jantar Spa By Zdrojowa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8320,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená u moře, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Atrium - Letní dovolená u moře

Atrium

27.6. - 2.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 840 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, v Atrium, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 27. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 2. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 253 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8840,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená u moře, pobytové zájezdy, u moře.

Jantar Spa By Zdrojowa - Letní dovolená u moře

Jantar Spa By Zdrojowa

30.6. - 6.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 480 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, v ubytovacím zařízení Jantar Spa By Zdrojowa s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. června do středy 6. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 256 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Jantar Spa By Zdrojowa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12480,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená u moře, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Atrium - Letní dovolená u moře

Atrium

1.7. - 6.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 600 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, v Atrium, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. červenec 2022 a návratem/příjezdem: středa 6. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 257 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená u moře, pobytové zájezdy, u moře.

Atrium - Letní dovolená u moře

Atrium

2.7. - 8.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 720 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, v ubytovacím zařízení Atrium , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do pátku 8. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 258 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Atrium levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12720,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená u moře, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Atrium - Letní dovolená u moře

Atrium

3.7. - 9.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 720 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, v Atrium, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. červenec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 9. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 259 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12720,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená u moře, pobytové zájezdy, u moře.

Jantar Spa By Zdrojowa - Letní dovolená u moře

Jantar Spa By Zdrojowa

4.7. - 10.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 480 Kč

Rekreace na dovolené v Polsku v letovisku Baltské moře, v ubytovacím zařízení Jantar Spa By Zdrojowa s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 4. července do neděle 10. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 260 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Jantar Spa By Zdrojowa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12480,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Polsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená u moře, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, u moře.

Jantar Spa By Zdrojowa - Letní dovolená u moře

Jantar Spa By Zdrojowa

5.7. - 11.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 480 Kč

Dovolená Polsko First Minute 2022 v lokalitě Baltské moře, v Jantar Spa By Zdrojowa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 5. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 11. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 261 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12480,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Polska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená u moře, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-12 z celkem 84 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Letní dovolená u moře v Polsku s garancí nejnižší ceny. Letní dovolená u moře s dětmi v Polsku. Apartmány, hotely, bungalovy a ubytování v soukromí 2021/2022. Výhodná nabídka 1609 zájezdů do Polska. Letní dovolená u moře Polsko.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Polsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Polsku.

Pokud jste si nevybrali v Polsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Polsku? Proč si nevybrat pobyt v Polsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Polsko 2021 nebo Polsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Polsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Polsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Polsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Polsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Polsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Polsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Polsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Polsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Polsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Polsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Polska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Polsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Polsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Polsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Polsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Polsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Polsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Polsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Polska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Polsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Polska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Polsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© apolsko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.